Renal dog

Wskazania:

  • Przewlekła niewydolność nerek (fazy 1-3 wg IRIS)
  • Wczesne stadium niewydolności serca

Nie jest zalecana dla:

  • Kotów
  • Szczeniąt
  • Suk w ciąży i laktacji

Informacje żywieniowe:

  1. Przed podaniem lub przedłużeniem okresu podawania karmy należy skonsultować się z lekarzem weterynarii.
  2. Zalecany czas podawania wstępnie do 6 miesięcy. W przypadku przejściowej niewydolności nerek zalecany okres stosowania to od 2 do 4 tygodni.
  3. W przypadku podawania karmy psom z zaawansowaną postacią niewydolności nerek zalecane może być zastosowanie substancji chelatujących fosfor.

Dawkowanie:

Karma spełnia dzienne zapotrzebowanie pokarmowe psów. Dawki początkowe są przedstawione w tabeli. W zależności od potrzeb dawki te można podzielić na dwa lub więcej posiłków. Zwierzę musi mieć stały dostęp do świeżej wody.

Opakowanie: 2kg, 14kg

Właściwości Korzyści
Fosfor – zmniejszona zawartość Pomaga ograniczyć tempo pogłębiania się choroby nerek.
Białko - obniżona ilość Pomaga ograniczyć pogłębianie się choroby nerek, zapewniając jednocześnie jego optymalne trawienie i wchłanianie w przewodzie pokarmowym
Kwasy tłuszczowe omega-3 – podwyższona zawartość Podwyższona zawartość może ograniczać ciśnienie panujące w kłębuszku nerkowym, przez co ogranicza tempo pogłębiania się zmian.Spowalnia pogłębianie się choroby nerek i chroni przed hipernatremią w przebiegu choroby serca.
Kwas alfa-liponowy - dodatek Wspomaga neutralizację wolnych rodników powstających w przebiegu choroby nerek
L-karnityna i tłuszcz - dodatek Wspomaga spalanie kwasów tłuszczowych i wytwarzanie energii z tłuszczu, w efekcie czego organizm nie wykorzystuje na cele energetyczne białka i nie obciąża nerek produktami jego metabolizmu.
Wielokierunkowe działanie Poprawia funkcjonowanie przewodu pokarmowego
?>
?>
?>
?>
?>

Produkt dostępny u lekarzy weterynarii